Це переклад. Він може містити помилки або бути застарілим відносно Англійської версії. Перекладач: Вадим Курило
Каскадні таблиці стилів (CSS) - це простий механізм додавання стилів (наприклад, шрифтів, кольорів, інтервалів) у Веб-документ
Ця сторінка містить інформацію про те, як можна вивчити та використовувати CSS, доступне програмне забеспечення. А також новини від команди розробників CSS.
Більше новин тут - “The Future of Style.”
Деякі специфікації від CSS Working Group:
РОбоча група постійно публікує нові звіти у себе на блозі, ось останні
Частина робочої групи CSS (CSS WG), травня 2016.
<www-style@w3.org> архів листів місце для обговорення подальшого розвитку CSS. (Робоча група CSS також використовує цей список для більшості обговорень.) Кожен може підписатись (чи відписатись, або переглянути інструкції.)
Якщо ви працюєте в організації членів W3C, ви також можете долучитись до групи розробників.
Сьгодні майже всі браузери підтримують CSS, а також багато інших додатків. Для написання CSS достатньо звичайного текстового редактора, однак існує чимало інших інструментів, котрі полегшують цей процес
Звичайно, кожне програмне забезпечення містить певні помилки, навіть після декількох оновлень. І деякі програми ще далекі від реалізації останніх CSS модулів, навідміну від інших. Різноманітні сайти описують помилки та способи їх вирішення.
Для новачків, Початок роботи з HTML + CSS навчає як створити таблицю стилів. Для швидкого введення в CSS, спробуйте частину 2 Lie & Bos або Dave Raggett's введення в CSS. Чи ж дивіться приклади стилізації XML і CSS - поради та трюки.
Також присутня сторінка, на якій розміщенні різноманітні книги, списки розсилки й форума, а також посилання наінші каталоги.
Історія CSS описана в 20 розділі книги Каскадні таблиці стилів, веб-дизайн, Автор: Hakon Wium Lie та Bert Bos (2nd ed., 1999, Addison Wesley, ISBN 0-201-59625-3)