Languages

Це переклад. Він може містити помилки або бути застарілим відносно Англійської версії. Перекладач: Александр/Здоровье и медицина

Розуміння Специфікацій CSS

Вам не потрібно бути програмістом або спеціалістом із Комп'ютерної Науки щоб зрозуміти специфікації CSS. Ви не повинні бути старше 18 років або мати ступінь Бакалавра. Вам просто потрібно бути дуже педантичним, дуже наполегливим і дуже скрупульозним.

Специфікації не є керуванням. Немає виправдання для погано написаних проектів і будь ласка, надсилайте скаргу, якщо ви знайшли такий проект. Специфікації націлені на конкретну аудиторію.

Починаючи з нуля

J. David Eisenberg написав корисну статтю Як Читати Специфікації W3C для веб-дизайнерів. Якщо читання технічних специфікацій не є частиною вашої щоденної роботи, то я рекомендую почати з цього.

Крім того, якщо ви зовсім нічого не знаєте про CSS, я рекомендую вам спочатку дізнатися, що це таке і як його використовувати. Короткий посібник - Введення в CSS 2.1. Щоб отримати, повне представлення, підберіть навчальну книгу CSS яка фокусується більше на основах CSS ніж на дизайні. Пограйтесь з CSS в текстовому редакторі. Оформіть макети декількох сторінок. Ознайомтесь із специфікою селектора і руйнуванням границь. Додайте * { border: 1px dashed gray; } на веб-сторінку так, щоб бачити вікно моделі. Уявлення про те, куди все це спрямовано допоможе вам поєднати одну з одною всі сухі технічні характеристики.

Вивчаємо Основи

Щоб зрозуміти CSS специфікації необхідно розуміти контекст, лексику, і основні поняття на яких побудовані специфікації. Якщо ви хочете по-справжньому розуміти специфікації, вам необхідно, зрозуміти перераховані нижче розділи специфікації:

  1. По-перше, поставити всі специфікації в контекст читаючи поточний Знімок CSS . Ви також можете прочитати Принципи Проектування CSS.
  2. Далі, прочитайте весь 1-й Розділ CSS 2.1, який пояснює, як специфікації організовані.
  3. Прочитайте 3.1-й Розділ CSS 2.1 (Визначення) тому що вам знадобиться словник щоб зрозуміти специфікації CSS.
  4. Уважно прочитайте наступні розділи CSS 2.1, так як правила і поняття описані в цих розділах мають детальне відношення до решти специфікацій: Можливо, вам доведеться звернутися до них, як ви будете розбирати приховані частини стандарту.

Важлива деталь

Деякі специфікації CSS, такі як CSS 2.1, мають друкарські помилки, виправлення були внесені після публікації специфікації. При тлумаченні специфікації, переконайтеся, що ви перевірили помилки! Специфікації все ще змінюються, оскільки проблеми виникають при тестуванні та впровадженні. Ці поправки ще не були включені в текст специфікації, але вони мають важливе значення для правильного розуміння специфікації. Сторінки з друкарськими помилками пов'язані з верхом специфікації.

Поглиблення Вашого Розуміння

Найкращий спосіб отримати глибоке розуміння специфікації - працювати з нею (специфікація, а не тільки технологія). І найкращий спосіб зробити це - написати тести і пояснити, чому вони правильні у відповідності зі специфікацією. Тепер ви можете написати тести самостійно просто для задоволення, окрім того ви дізнаєтеся набагато більше, і допоможете співтовариству CSS (автори, розробники, і письменники специфікацій), якщо ви потрапите в проект QA (Перевірка Якості). Ви можете навчитись і зробити внесок написавши тести, вдосконаливши тести, вносячи зміни в тести, і відповідаючи на питання специфікації про тести для…

W3C Набори Тестів Відповідності CSS
W3C підтримує офіційні набори тестів відповідності для CSS специфікації.
Проект Mozilla
Проект Mozilla підтримує движок Gecko, який лежить в основі Firefox, Netscape, Seamonkey, Camino, Flock, та багатьох інших веб-браузерів.
Проект WebKit
Проект WebKit підтримує движок WebKit, який лежить в основі Safari, Omniweb, iCab, та інших веб-браузерів.
Проект KDE
Проект KDE підтримує движок KHTML, який лежить в основі веб-браузера Konqueror і був оригінальним вихідним кодом для WebKit.

Як задавати питання

Якщо ви ознайомилися зі специфікацією і досі щось не розумієте, ви можете запитати на www-style.

Elika J. Etemad
Copyright © 1994–2022 W3C® Privacy policy

Останнє оновлення пт, 01-кві-2022 15:21:31 +0000

Languages

About the translations