W3C

 

На цій сторінці

Ресурси за типом

Огляди спецификації

Почтові архіви

Зведені дані

Більше...

Приступаючи до роботи з сайтом W3C Інтернаціоналізації

На цій сторінці описані способи пошуку ресурсів інтернаціоналізації по цій частині сайту W3C.

Вона особливо корисна в якості відправної точки для тих, хто тільки познайомився із інтернаціоналізацією і має потребу в керівництві по темах для розгляду, і хоче зрозуміти матеріал на сайті.

Пошук інформації на сайті

Технічний Перелік
Тут ви зможете знайти відповіді на питання типу 'Як я...'. Вказівки на ресурси згруповані за завданнями. Перелік схожий на зміст кулінарної книги.
Тематичний Перелік
Перелік ресурсів сортується в алфавітному порядку по ключових словах. Це гарне місце для пошуку конкретної інформації. Він схожий на зміст у кінці книги.
Пошук по сайту
Майже на кожній сторінці у правому верхньому кутку ви можете знайти невелике поле, що дозволяє здійснювати пошук в області Міжнародної діяльності сайту W3C. Це може бути особливо корисно для пошуку посилань на дуже специфічні конструкції, такі як AddCharset - директива Apache.
Тип ресурсу
Є також сторінки, які групують ресурси за типом. Це особливо корисно для пошуку списків статей, кращих практик і навчальних посібників, або тестів. Є також списки оглядів, архіви списків розсилки, технічні звіти, переговори, інструменти і сукупні джерела даних, такі, як наш агрегатор блогу Планета Веб Інтернаціоналізації.
Деякі з цих посилань, перераховані в правій колонці цієї сторінки. Більше можна знайти за адресою Діяльність Інтернаціоналізації Головна Сторінка.

Основні поняття та визначення

На сайті є ряд загальних статей, що визначають ключову термінологію. До них відносяться:

Вступні статті

Ми почали розробляти групу статей для новачків, щоб ознайомити їх із ресурсами, які доступні на сайті інтернаціоналізації. Ці статті охоплюють деякі розділи з якими ви повинні ознайомитися, і де можете знайти основну ввідну інформацію.

Цей список з часом буде зростати.Copyright © 2013 W3C ® (MIT, ERCIM, Keio, Beihang) Usage policies apply.

Переклад Англійського контенту від 2010-09-02. Переклад останнього оновлення 2011-02-23 11:23 GMT

.