Turkish Dashboard

From Web Education Community Group
Jump to: navigation, search

webplatform içindir...

Web Eğitimi Grubu Türkçe Ana Sayfası

Web Platform Belgelerine Hoş Geldiniz

Web Platform Belgeleri, web geliştiricileri için kapsamlı ve güvenilir belgeleri içeren topluluk odaklı yeni bir sitedir. Web Platform Belgeleri henüz alfa aşamasında olsa bile site üzerinde aşağıdakiler de dahil olmak üzere oldukça kaliteli içerikler bulabilirsiniz:

  • Açık webin özellikleri nasıl kullanılır, söz dizimi ve örnekler...
  • Çeşitli teknolojileri çeşitli platformlarda ve cihazlarda nasıl kullanacağınıza dair bilgiler
  • Her bir teknoloji tanımlamasının şu anki standartlaşma süreci, kararlılığı ve uygulama durumuna dair bilgiler

Gelecekte, Web Platform Belgeleri canlı kod örnekleri gibi daha fazla özelliğe kavuşacak, eğitimciler için daha fazla kaynak barındıracak. Daha hızlı olmak için, bilginizi paylaşlaşmaya davet ediyoruz. Aramıza katılacağınızı umut ediyoruz!

Eğer herhangi bir bilginiz yoksa her şeyi yeni öğrenmeye başlıyorsanız sizlere Yeni başlayanlar için web geliştirme sayfasına bakmanızı öneriyoruz.

Web Platform'a Katkıda Bulunun

Web Platform'u geliştirmemize, genişletmemize dair her türlü yardımdan mutluluk duyarız. En küçük bir çaba bile sitenin çok daha iyi bir şekilde hizmete devam etmesini sağlayabilir. Nasıl katkıda bulunabileceğinizi öğrenmek için görevler bölümündeki rollere ve sürelerine göre ayrılmış yapılacak çalışmalara bakabilirsiniz.

İletişimde Kalın

Kullanım İlkeleri

Web Platform Belge vikisindeki içerikler aksi belirtilmediği sürece Creative Commons Attribution (CC-BY) lisansı kapsamındadır. Site ilkeleri, telif hakkı ve gizlilik ilkeleri hakkında daha fazla detay için genel ilkeler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.